ODDÍLY

SKI Klub

KDO Závodí nezlobí .

Vítáme Vás Na stránkách oddílu sjezdového lyžování edited TJ Spartak Vrchlabí .

Kontakty

Petr Jireš
předseda
 petr.jires@tiscali.cz

Zdeněk Brebera
jednatel
 

Luboš Dlabola
Hlavní Trenér
 

Jardina Krulišová
trenérka juniorů
 tel. 723 658 838

jkrulisova@seznam.cz

                                                        

 

Poslední mazání – hodnocení sezóny 2016/17

Srdečně zveme všechny závodníky, rodiče a trenéry na: „ Poslední mazání“

které se uskuteční už po druhé  v EDENU v Herlikovicích, stodola

v pátek 12.5.  , sraz v 17,30  slavnostní začátek v 18,00.

občerstvení zajištěno, trampolina pro děti, fotbal , basket , stol. tenis …, plavání v Labi nebo lyže  a další radovánky

 výbor Ski klubu

Družstvo dospělých a juniorů  skončilo 3. v Českém poháru se ziskem 1799 bodů a scházelo jen  64 b. na 2. místo . // Velká gratulace všem, hlavně velký dík Lukášovi a Nikole .//

Úspěšné zakončení sezóny žactva  na Stohu  finále Stoeckli Cupu 8. -9.4.

Dva obřáky v SO i Ne  na preparované trati ukončily závodní sezónu žactva.
Majda - 3. a 7.místo
Lucka - 15. a 16.místo
Fanda - 9.místo a 14.místo(pěkné plynulé jízdy)
Viky - 11.místo a DNF(pěkné druhé kolo)
Vojta - 14.místo(lepší než první den)

Stoeckli cup 2016/2017 - celkové výsledky ml. žactvo

Majda - 1.místo - super
Lucka - 17.místo - hezké umístění ze 74
Fanda - 12.místo - pochvala
Viky - 14.místo – pěkné a pochvala

Tito čtyři mají velkou pochvalu za celou zimu za vzorný přístup k tréninkům a závodům. Všichni mají vyjeté první patnácky na RKZ na další sezónu.

sezóna 2016/17

Lukáši Václavíkovi se dařilo na mezinárodním mistrovství Slovenska na Štrbském Plese 25. a 26.3. : ve slalomu s bohatou mezinárodní účasti skončil 7. za 38,1 Fis bodu a v obřím slalomu 11. a Vojta Pršala dojel 18.. Super výkon kluci.!!

 

předžáci a přípravka mají sezónu skoro za sebou: můžeme hodnotit LEKI Cup , kde si vedli velmi dobře :

 Andy Kučerová byla 2.  // TOP7//  celkově byla 1.  v kat. ml. přípravka dívky, ani kluci se neztratili : Eda skončil celkově 5. / y, Sam Kulda skončil celkově 11. - super výsledky !!!  V kategorii přípravka bylo o nás taky slyšet : Robin Polanský byl celkově 7. a Vojta Moravec 12. .  I  mezi kluby jsme dopadli celkem dobře 12. ze 40. velká gratulace od vední oddílu

naši žáci bojují na MR ČR na KLínovci:

zátím mají za sebou SG  a OS , v SG si nejlépe vedla Majda 12. a LUcka 37. , kluci Viky 30. a Fanda 40,

OS : Majda 9.  a Lucka zase 37. , kluci Viky 21. a Fanda 29. : blahopřejemeů pěkný výsledky ve velké konkurenci Slalom jsme jeli velmi dobře: Majda 7. , Lucka 25., dařilo se i klukům Viky 14., Fanda po perfektne rozjetém 1. kole nedojel - velká gratulace našim závodníkům

 

Jiří Hartig - odejel do Innekremsu v Rakousku na mistrovství světa  neslyšících / - tak držíme palce JIrko !!!/12.3.-13.3.2017 - první zprávy :ve sjezdu byl JIrka 9. a mezi juniory 2. / gratulujeme //.... Jirka veze zlato z SG  mezi juniory a byl 7. mezi muži. SUPER

Jiří Hartig si z Innerkrems odvezl titul juniorského mistra světa neslyšících v super-G a stříbrnou juniorskou medaili ze sjezdu. V absolutní věkové kategorii mu patřila sedmá a devátá pozice. Šampionát pro něj ale skončil předčasně. Po sjezdu do kombinace mu patřila nadějná pátá příčky, do slalomové části už ale bohužel nemohla nastoupit pro obnovené zranění kolene. Jirkovi přejeme brzké uzdravení a zároveň gratulujeme ke skvělým juniorským úspěchům.

 

 

Ddružstvo dospělých a juniorů je skončilo 3. v Českém poháru se ziskem 1799 bodů a scházelo 64 b. na 2. místo . Za námi skončily velké oddíly  jako TJ Bižu Jablonec a ČKL Harrachov,  // ze 72 teamů z celé ČR  paráda !!!

Žákům se dařilo na domácím kopci v Herlikovicích .

V So a Ne 11. a 12.3. 2017 proběhly závody UKZ žactva , sobotní závody v OS na černé sjezdovce //byly zároveň mistrovstvím KHK, kde jsme si vedli velmi úspěšníě !! !!

Majda Pulpánová je mistrem  OS, Lucka Messnerová je 3. . Dařilo se i ml. žákům : Viky Javůrek byl  2. a Fanda Hrouda 3. / oba si výrazně vylepšili své body v OS //

veká gratulace !!!!!!

děkujeme všem rodičům a trenérů za pomoc při závodech

fotky : závody přípravky a předžáků Herlikovice 29.1. 2017 :

http://skicyklospartak.rajce.idnes.cz/Zavody_predzaci_17/

 Kvalitní umístění několika žáků na Pokal Loka /Slovinsko// 23.02.2017

Už více než před týdnem se členové žákovského výběru ČR účastnili dvou na sebe navazujících mezinárodních závodů a to 42. ročníku Pokal Loka.   V obřím slalomu plnohodnotně konkurovali těm nejlepším Jiří Anděl (U14) a Adam Klíma (U16), kteří skončili na výborném 4. místě. Adam Klíma na sebe upozornil hlavně prvním kolem, kde zaostal jen 0,2 s za rakouským reprezentantem. Bohužel chyba v druhém kole neumožnila lepší umístění. Mezi dobré výsledky určitě patří i 15. místo Matěje Bláhy (U16) a 14. Magdaleny Pulpánové (U14) v obřím slalomu.

Konečná nominace na EYOF 2017// neoficiální mistrovství Evropy ml. juniorů // zní: Nikola Bubáková, Klára Pospíšilová, Iva Křížová, Alena Lukášová, Ondřej Surkoš, Adam Provazník, Oskar Novák a Eduard Fiala.

Česko slaví první medaili na Evropském olympijském festivalu mládeže! Sjezdařka Bubáková vybojovala bronz

Česko slaví první medaili na Evropském olympijském festivalu mládeže! Sjezdařka Bubáková vybojovala bronz a vyjela si super body v OS - 28,01 FIS bodů , výborně rozjela i slalom, 0,01s od 1, v I.kole, ale v druhém kole  Nikča vypadla.

14.a 15.2.
  Vojta Pršala v Zakopaném skončil 13. místě  ve slalomu, kategorie FIS 

a dalších závodech v Bielke Tarzanske / POL/ se dařilo Lukáši Václavíkovi, skončil 5. ve slalomu a Vojta byl 20,

Jak jsme závodili o víkendu 3. – 5.2.  

Předžáci a přípravka zahájili prodloužený závodní víkend v Pá v Herlikovicích na Mistrovství Prahy // příjelo více než 300 závodníků z celé ČR : http://vysledky.czech-ski.cz/alpske-discipliny/zavody/detail$1002.html. V kat. ml. přípravka zajela výborně Andy byla 1. a Kačka Votočková 5., Sam byl 2. , kat. přípravka Ella byla 12. a kluci Robin Vojta se vešli do 1. dvacítky.    .......V So se závodníci přesunuli do Albrechtic v Jiz.h. na Leki Cup : Andy 2., Sam 13. kluci Vojta a Robin 10.a 12., i celkově si v poháru vedou velmi dobře Andy je zatím 2.,  Sam 8., Vojta 10.  a Robin 11.  Leki Cup 2016/17 zde :  http://vysledky.ad.skjested.cz/poharek/e7/

Žáci : v So a Ne se jel II. RKZ , nám se dařilo v neděli : Majda zajela výborné 6. místo / st. i ml. dohromady /, vyjela si krásných 26,70 bodů v OS  a potvrdila, že patří mezi nejlepší ml. žákyně v ČR, Lucka Messi se vešla do 1. třicítky.

 

O víkendu 28. a 29.1. 2017 se dařilo našim závodníkům

Junioři a dospělí závodili v Peci p.S. na FIS závodech v OS /GS/ : V So byla Nikča Bubáková 4. a v Ne pak 1., dařilo se i Lukášovi Václavíkovi ten byl v Ne 3., Vojta se vešel po oba dny  do 1. dvacítky a Jirka Hartig do 25-ti. Celkově se družstvo J + D v Čes. poháru zatím drží na krásném 3. místě se ziskem 1 417 bodů.

Žáci závodili na velmi dobře obsazených závodech UKZ v Černém Dole  / Vist Cup /. Nejlíp se vedla Majda Pulpánová  v So byla 1. a v Ne 2., Lucka byla 12. a 8. , vedlo se klukům :   Fanda Hrouda byl 5. a Vojta Kohout 12. , v Ne pak byl fanda 4. a Viky Javůrek 5. – super.

Přípravka a předžáci závodili doma v Herlikovicích na Head Vitaliny Cupu, kam dorazilo celkem 300 závodníků z celé ČR, nejlépe si vedla naše hostující závodnice Andy Kučerová ta byla v Ne 6., neztratili se ani Sam a Eda , ti byli ve svém ročníku  2009 3. a 4., pochvalu zaslouží i Vojta Moravec, Lukáš Novy, Robin Polanský a všichni rodiče, kteří se podíleli na úspěšných závodech.!!!

 

 

Našim předžákům se opět dařilo :

Na Leki Capu v Jablonečku 14. a 15.1. zajeli pěkné výsledky Vojta Moravec v So byl 4.

 / a 2. v ročníku 2008/, 15.1. pak byl 12., v neděli pak výtečně zajel Robin Polanský ten byl

3. / v roč. 2008 1. , oba v kategorii přípravka chlapci.

V neděli se podařilo dojet v první desítce Edovi / 7./ a Samovi /8./ , ten je dokonce 6. v celkovém

pořadí poháru v kat. ml. přípravka. Výborně si vede i Andy Kučerová ta byla jednou 2. a 3.

a v poháru je zatím na 2. místě. Velká gratulace.

 

 

 

 O víkendu se dařilo našim nejmladším : v neděli 8.1. ve Vysokém n.J. / Leki Cup / v kategorii ml. přípravka skončili na krásném  2. a 3. místě Sam Kulich a Eda Rušikvas, pochválit musíme i Vojtu Moravce a Robina Polanského , kteří se vešli do I. patnácky v kat. přípravka

Ještě víc se dařilo Majdě Pulpánové, která přivezla z Pece p. Sněžkou 7. a 8.1.  / Vist Cup / 2 x 2. místo ve Sl i OS , a to ve velmi slušné konkurenci závodnic hradeckého a libereckého kraje . Gratulujeme .

          

Krátké ohlédnutí za sezónou 2015/16

1/ Družstvo dospělých a juniorů skončilo na pěkném 6. místě z 50-ti družstev z celé ČR. Po 1., 2., 3., místech v min. letech se může zdát, že to není úspěch. Ale naše družstvo ve složení Honza Čermák, Vojta Pršala, Lukáš Václavík , Jirka Hartig, Kačka Horáková a Pavla Kinclová provázela řada zranění – Vojta, Kačka, částečně Honza a taky od počátku sezóny zraněná Nikola Bubáková / od které jsme si slibovali hodně bodů do ČP a přední umístění na závodech FIS /.

Na MMČR se dařilo Lukášovi i Honzovi, skončili v první desítce slalomářů ČR.

2/ Posledními závody žáků byl VIST Cup na Stohu 9.-10.4. . Zde si nejlépe vedla Majda Pulpánová , ve slalomu skončila 3. / 41,85 b./ a v OS 5. / 61,07 b. / , tím potvrdila svoji vzrůstající výkonnost  a na příští sezónu si vyjela první skupinu.

3/ Neztratili se ani naši  předžáci, což je vlastně nejpočetnější kategorie / v jedné kategorii se sejde víc než 60 mladých závodníků . Zde si nejlépe vedla Lucka Messnerová / v žebříčku HEAD cupu skončila celkově 16. a chlapci Fanda Hrouda a Viki Javůrek.

 

Pořádáme tyto závody v sezoně 2015/2016 :

6. -7.2. - ml. a st. žáci, OS a Sl, Herlíkovice, černá a Max

27.-28.2. - přípravka a předžáci, 2 x OS, červená Max

Naše družstvo dosp. a jun. je po 5-ti závodech ČP / kat. FIS / na pěkném 3. místě

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve dnech 4. a 5. dubna reprezentovala ČR na mezinárodních závodech v Kanadě -- Whistler Cup 2015 Nikola Bubáková a přivezla dvě zlaté medaile z obřího slalomu i slalomu. Velká gratulace !!!

Ve dnech 3.-5.4.2015 se uskutečnil již 23.ročník mezinárodního závodu Whistler Cup kategorie U-14 a U-16 v kanadském středisku Whistler Blackcomb. Letos Českou republiku reprezentovalo celkem 11 závodníků a závodnic, v kategorii U-14 chlapci David Kubeš, David Tomáš, v kategorii U-16 dívky Nikola Bubáková, Klára Pospíšilová, Aneta Vetrová, Daniela Šormová, Eliška Kořístková, Eliška Kotková, a U-16 chlapci Vojtěch Slavíček, Jan Mařas a Petr Bareš.   Sněhové podmínky ve Whistleru byly údajně nejhorší za posledních 40 let, ale i přesto se závody odjely bez sebemenších problémů. Organizace závodů byla neuvěřitelná a bezchybná. Dětem/závodníkům byl poskytnut maximální servis hodný Světového poháru. Přestože sněhu nebyl nadbytek, závodní sjezdovky byly vždy perfektně připravené. 

Pozn. Ze stránek SLČR

Jirka Hartig úspěšně reprezentoval ČR na  Deaflympics 2015 v dalekém Magnitorsku / Rusko - Sibiř / . Nejvíc se zadařilo v superkombinaci 8. místo, 11. ve slalomu a 20. v OS , to vše jako ml. junior mezi muži. Gratulujeme.

 

 

výsledky naleznete zde : http://vysledky.czech-ski.cz/zavody/detail$689.html

14.01.2015 V rámci festivalu lyžování, jak místní nazývají legendární závody Světového poháru FIS v alpském lyžování v rakouském Kitzbühelu, se koná již 12. ročník HAHNENKAMM JUNIORS - soutěž žákovských národních týmů. Repre teamu je i Nikola Bubáková

1. RKZ - žactva v Bílé na Moravě

Mezi staršími žačkami se o vítězství popraly tréninkové kolegyně Iva Křížová (Alpin SC) s Nikolou Bubákovou (TJ Spartak SK Vrchlabí). V prvním závodě zvítězila Křížová o šest desetin před Bubákovou, třetí skončila s odstupem 2 vteřin Klára Pospíšilová (ČKL Harrachov). Na druhý den se situace obrátila. Zvítězila Bubáková s náskokem 1,66s před Křížovou. Třetí místo obsadila s odstupem tří vteřin Anna Volková (SK Ještěd).

  2. RKZ - Špičák v Jizerských horách 

8. a 9. 1.  proběhlo další měření sil žáků. Nikola Bubáková potvrdila formu a přivezla další cenné vítězství v 2x SG a OS.                            Dosavdní bilance : 5 startů, 4 x 1. a 1 x 2.   Gratulujeme         

O víkendu 24. -25.1. jsme se zdárně vypořádali se závody předžáků v Herlikovicích, přijelo téměř 200 mladých závodníků z celé ČR

Nikča Bubáková má letos dobře našlápnuto, po závodech družstev juniorů v Kitzbuhelu se přesunula do Říček na Skiinterkriterium 2015 a přivezla zlato z obřího slalomu / 24.1. 2015 /

Dařilo se i Máce Pulpánové , která vybojovala  2 x 2. místo v kat. st. žákyn na závodech Vistcupu v Černém Dole

3. RKZ 31.1. -2.2. v Peci p. Sněžkou

Opět se dařilo Nikče Bubákové . Ze tří závodů byla 2 x 1. a 1 x 3., tím její skóre HEAD CUPu vzrostlo na 6 x 1., 1 x 2.1 x 3. z osmi závodů celkem. Dařilo se také Máce Půlpánové 1 x do 10-ti a 1 x do 15-ti .

 Mezinárodní zavody FIS na Pradědu 28.1. - 30.1. :

zde se dařilo Vojtovi Pršalovi byl jednou 2., 4. a 6., neztratil se ani nováček teamu jun. a dosp. Jirka Hartig, 3 x dojel do 25. místa

4. RKZ 7.2. - 8.2.  Karolínka / Beskydy /

nedělní závod byl zrušen pro nepřízeň počasí, v sobotu zachraňovala naše barvy Máca Pulpánová 6. místem a Bára Krulišová se vešla do 20-ti, dokonce dojel na pěkném 21. místě Adam Rušikvas

V neděli 8.2. se na FIS/ CIT závodech dařilo Lukáši Václavíkovi, který vyhrál slalom , pochválit musíme i sourozence Hartigovi , kteří skončili v polovině start. pole

Repre ČR výborně reprezentovali na Pokal Loka 2015, Ziková na skvělém druhém místě v obřím slalomu, Nikola Bubáková skončila mezi staršími žákyněmi 6., Jan Ouvín obsadil 7. místo.

Dvakrát stříbrná Nikola  Bubáková ozdobila úspěšné vystoupení českých žáků na Zagreb Trophy 2015

Lukáš Václavík přivezl stříbrnou medaili z jun. MČR ve slalomu z Bílé v Beskydech . Gratulujeme.  

MČR - žactva 2015 ve Špindlerově Mlýně :

naše závodnice Nikča Bubáková si přivezla stříbrnou ze slalomu a po výpadku v OS si spravila chuť super-G, kde suveréně vyhrála, takže z MČR 1 zlato a 1 stříbro ,neztratila se ani Máca Půlpánová a potvrdila svoji vzrůstající formu 5. místem ve slalomu.Gratulujeme!!!

Trofeo Topolino 2015 - neoficiálním MS žáků 09.03.2015

V pátek a sobotu 6.-7. března 2015 se uskutečnilo neoficiální mistrovství světa žáků - závody Trofeo Topolino. Závody, které zná snad každý mladý závodník a které jsou jedním z prvních cílů a vrcholných akcí lyžařských nadějí. Letos se konal již 54. ročník, setkalo se zde 297 závodníků ze 42 zemí.  Nikola Bubáková se prosadila do první desítky v U16 na výborném 6. místě.  "V poháru národů se naši svěřenci zařadili na velmi pěkné 10. místo ze 42 výprav, což je při našich četných výpadcích cenné umístění.  

Vojtovi Pršalovi se dařilo na závodech v Polsku : mistrovství Polska skončil 8 v Sl , na dalších závodech FIS 3. a 7. a zajel si pěkných 39,16 bodu, nezratil se ani Jirka Hartig, který  se ve slalomu dostal na 86,93 bodu.

Majdě Pulpánové se dařilo na na závodech na poháru Libereckého kraje, díky výborným výsledkům v průběhu celého seriálu získala celkově 2. místo.

Dařílo se i její setře , Máce Pulpánové ta dojela na závodech RKZ ve slalomu  na Ještědu 14. a 15.3. jednou 5. a 6. a vyjela si krásných 29,81 bodu. Nikča Bubáková dojela 2 x 1.. Gratulujeme.

 

Ve dnech 19,-22.3. bojovali naší dospělí o FIS body a body do ČP v Albrechticích v Jiz. horách.  Jeli se zde 2 x OS a 2 x Sl. Nejlepší formu prokázal Lukáš Václavík jedním 4. místem ve slalomu, ale hned zaním se umísťovali Vojta Pršala a Honza Čermák. Svými výkony postrčili naše družstvo na 7. místo a od 5. místa nás dělí jen 20 bodů, tak snad se bude dařit i MČR v závěru týdne.

Jirka Hartig odjíždí do Ruska  / Magnitogorsk / na Deaflympics 2015, tak budeme držet palce.

Poslední RKZ a zároveň  finále ČP -  žactva 28. a 29.3. vyhrála Nikča Bubáková , 2 x 1. v OS , tím stvrdila svoji nadvládu v ČP - HeadCupu - získala 1000 bodů!!! . V nejbližších dnech odjíždí reprezentovat ČR na závody na Whistler do Kanady.

 


Ski klub Spartaku Vrchlabí pomohl uspořádat mistrovství ČR v obřím slalomu :

Velký dík patří všem přítomným, kteří se podíleli na uspořádání závodů. Vzhledem k ad-hoc plánování a rozhodování o závodech se tak museli na jejich přípravě podílet i přítomní trenéři a další členové týmů. Nakonec se společným úsilím TJ Spartaku Vrchlabí, Ski klubu Špindl podařil parádní závodní den, zvlášť ocenit nutno podíl. Vladimíra Pršaly, Jana Fiedlera a Tomáše Banka. Podmínky byly natolik příznivé, že se ve stejný den podařilo odjet ještě jeden obří slalom, a naplnila se tak náhrada za zrušené závody v Koutech v rámci ALLIANZ Českého poháru.

Vráblík a Dubovská mistry republiky v obřím slalomu

02.04.2014 Podmínky lyžování v letošní sezóně nepřejí, a tak se původní program šampionátu měnil, o konání závodů se rozhodovalo ze dne na den. Nakonec ale počasí přálo, v noci mrzlo a na černé sjezdovce STOH se mohly uskutečnit mistrovské obří slalomu.

Jaké tedy bylo pořadí českých závodníků?

1.       Martin Vráblík

2.       Adam Kotzmann

3.       Ondřej Berndt

dále Martin Píša, Jan Skořepa a Jan Kučera

 Oficiální výsledky závodů najdete zde, klikněte na vybraný závod v rámci denního přehledu výsledků.

fotky ze závodu od Oty Mrákoty :

 https://plus.google.com/photos/103144499359183388641/albums/5997592776732185889?banner=pwa

 

 první závody předžáků v Herlikovicích 1. a2.2. 2014 : závodů se zůčastnolo více 260 sjezdařských nadějí z celé ČR

výsledky nazlete na stránkách SLČR : http://vysledky.czech-ski.cz/zavody/detail$461.html

   
Naši junioři a dospělí si velmi dobře vedli na mezinárodním mistrovství ČR  ve Špindlu 21.-24.3. 2013. To bylo zároveň i mistrovstvím ČR juniorů.

Nejlépe si vedl Lukáš Václavík / junior /, který vybojoval stříbro ve slalomu a bronz v OS,

Mezi dospělými exeloval Vojta Pršala , který dojel ve slalomu na krásném 4. místě a zařadil se mezi nejlepší slalomáře ČR .

Dalších úspěchů dosáhli i v České poháru. Družstvo dospělých skončilo na 3. místě a to především výkonům Vojty / 5. v ČR  551 bodů / a Lukáše 6. v ČR 549 bodů /. Blahopřejeme.

 

  

 

 

 

img00098.jpgMČR SL 2010 051.jpgMČR SL 2010 052.jpgP1010016.JPGP1010066.JPGP1010090.JPGP1010091.JPGP1010093.JPGsoustředění Hamry 2010soustředění Hamry 2010soustředění Hamry 2010soustředění Hamry 2010soustředění Hamry 2010soustředění Hamry 2010Fíďa 1. a Vojta 4. .JPGFíďa 5. v OS.JPGHonza 1. Bílá 2011Honza 3. BíláLukáš zlatý a bronzový M ČR Ja zase Honza Fíďa MČR - J - Bílá 5.-6.3.2011 MČR slalom Honza a Vojta /  a taky Krýzl /Český pohár 10/11 Vojta, Honza, Lukáš MČR slalom Honza3. a Vojta 4. Akademické MČR  - Honza 2. v SGzávody Herl 4.2. 12závody Herl 4.2. 12závody Herl 4.2. 12závody Herl 4.2. 12závody Herl 4.2. 12IMG_1161.JPGIMG_1169.JPGIMG_1214.JPGPavel Frída zlatý junior Honza a Vojta stříbrný a zlatý Pavel zlato naši akademici Snímek 017.jpgKarlov - Malá Morávka Honza Honza a Vojta Honza slalom 4. MČR slalom Český pohár 2012Honza a Vojta ČP 2012Honza a Frída super kombinaceFrída zlato juniorů SGHonza 3. v ČP 2013-2014Honza Čery slalom FIS Stoh duben 2014Vojta - slalom Fis Stoh DSC_2994.JPGMajda celkově druhá Lib. pohár 2015IMG_9384.JPGHerlikovice 23.3. 2015březen 2015jaro Herl 2015VIST cup 2015žáci 2015závody Herlikovice 2015majda.jpgvist cup 2015.jpgNikča Kanada Whistler Kanada Whistler 2015 Nikča Maca_vistcup_vyhlaseni2015.jpgIMG_20160304_095600.jpgIMG_20160309_152233.jpgIMG_20160402_121101.jpgIMG_20160410_115423.jpgSamíK a Edík Vysoké 2017Eda a Sam Leki Cup 2017 Head Cup 2017 Herlikovice Fotografie1851.jpgFotografie1847.jpgDSCF3564.jpgHead cup Herlikovice 2017Trenér Tomáš a Andy Head cup 2017předžáci si vyšlápli 8.5. na Žalý závody Herlikovice