ODDÍLY

SPARTAK MTB Vrchlabí

Až se léto  zeptá, co jsi dělal v zimě.

Kontakty

Zdeněk Brebera
předseda

  • tel.: 731 527842731 527 842
  • email: z.brebera@spartak-vrchlabi.cz

 

 Informace o oddílu

Oddíl horské cyklistiky má 33 členů , z toho je 20 členů v mládežnických kategoriích. Žáci se pravidelně zúčastňují závodů horských kol v Krkonošského poháru a ti nejlepší z dospělých jezdí seriál závodů Kolo pro život a Cyklomaratontour.

Tréninkové hodiny

Žáci, junioři a dospělí trénují na horských kolech převážně individuálně. Potom v rámci svých dalších oddílů jako je orientační běh, sjezdové lyžování, lyžování běh apod.

Konečně máme trenéra , ve spolupráci s DDM se pravidelně žáci schází  pod vedením zkušeného cyklisty Karla Slavíka

603 906 902 vždy v Ut u DDM od 14.45 - do 16,30

 

sezóna 2017:

Cyklistický pohár mládeže – Královehradeckého kraje:

celkové výsledky : http://mtbspartak.rajce.idnes.cz/, fotky z vyhlášení

http://www.sckhk.cz/news/vysledky-a-bodovani-po-poslednim-zavodu-cp-mladeze/

 

prostě super. Velká gratulace !!!!

 

Naši mladí cyklisti si zatím vedou velmi dobře. V kat. ml. žáků je na 1. místě Marek Riegr a 2. Honza Šubrt, ml. žákyně je první s velkým náskokem Eliška Peterková a druhá Vendulka Exnarová, st. žáci : 1. Tomáš Teichman, 2. Jakub Skalický, 3. Martin Jindříšek, mezi kadetkama je 2. Míša Petříková . Do konce poháru zbývá poslední závod Středečního poháru. // celkem se jelo 16 závodů , silnice, do vrchu, a MTB-XCO //

Eliška Petrková - skončila 2. v Hradeckém poháru / úterní závody / foto dole

 3.10. Středeční pohár před posledním závodem : ml. žákyně 2. Eliška Peterková, 3. E. Kunčíková, st. žáci : 1. Matěj Kunčík,

           5. J.Skalický // Matěj zatím vše vyhrál a má super náskok //.

krásné fotky z finálového zavodu Krkonošského poháru 2017 :

http://hartanet.rajce.idnes.cz/Krkonossky_pohar_28.9.2017/

a další fotky na rajčeti : 

http://mtbspartak.rajce.idnes.cz/

poslední závod a finále  Krkonošského poháru se jede 28.9., Vejsplachy, zázemí u fotbalového stadiónu. Prezentace od 8,30 do 9,30, start I. kategorie v 10,00

propozice na stránkách DDM Vrchlabí

Úspěchy našich mladých cyklistů : naši žáci si vedou velmi dobře v Poháru mládeže Královehradeckého kraje : v kat. ml. žáků vede Marek Rieger, Honza Šubrt je 3., Michal Teichman vede kat. St. žáků, výborně si vedou i děvčata Vendulka Exnerová vede kat. ml. ž. a Eliška Peterková je 2., v kadetkách je první Miša Petříková. V soutěži zbývají ještě 3 závody Středečního poháru, tak snad své pozice udržíme. Navíc Marek Rieger vyhrál prestižní maraton Rallye Sudety, trať 31 km, kat. žáků . 

 http://www.sckhk.cz/zavody/vysledky-zavodu-2017/

 

Našim závodníkům se daří v Krkonošském poháru : 13.8. proběhly závody do vrchu : Semily – Vysoké n. J. : nejlépe si vedla naše děvčata žákyně – 2.Eliška Peterková, 3. Vendulka Exnarová, mezi kluky suveréně zvítězil  1. Marek Riegr, 2. Honza Šubrt, 1. byla i kadetka Míša Petříková. Fotky z vyhlášení si můžete prohlédnout zde : http://mechstarsi.rajce.idnes.cz/CASOVKA%2C_vyhlaseni%2C_Vysoke_n.J./# a dospěláci a jejich stroje : https://ddiddi.rajce.idnes.cz/Vysocka_casovka_13.8.2017/#IMG_9350.jpg

Dařilo se nám i v klasických XCO závodech v městském parku ve Vrchlabí 19.8. : 1. Joska Jon předžáci, 2. Vendulka Exnarová- žákyně, 3. Honza Šubrt –žáci. 1. Míša Petříková – kadetky, 1. Jakub Skalický st. žák. Všem patří velká gratulace. Eliška Peterková závodila na Nova Cupu v Harrachově a vyhrála svoji kategorii na trati 25 km- super.

 

pár fotek je dole v galerii

 

Náš člen a závodník Matěj Kunčík r. 2004, byl úspěšný na M ČR v XCO v Brně 22.7. a 23.7., na velkých závodech startuje v barvách skoro profi teamu ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM, ale přesto mu patří velká gratulace za 4. místo mezi st. žáky / byl první v roč. 2004 a stříbro mu uteklo jen o 5 vteřin !!!/. V 22.7. se jel závod tzv. Eliminátor // sprint // , Matěj postoupil do finále a celkově skončil 3.

 

Naši nadějné ml. žákyni Elišce Peterkové se daří i o prázdninách : Na velkých závodech 8.7. a 9.7. Nova Cupu v Táboře byla dvakrát 2. / foto dole v galerii /

Závodníci byli na Mistrorvství PA kraje v Podhůře /u Chrudimi / a přivezli hezké umístění : Vendulka Exnarová 3., Míša Petříková 1. a kluci 2 x 5.

Marek Riegr byl na ČP v Milevsku //silnice //, kde skončil 10. ve velké konkurenci ml. žáků z celé ČR

Naši nejmladší si vedou velmi dobře v Krkonošském poháru 2017, po posledních závodech na Medvědíně 6.6.máme několik předních míst :

Přípravka : 1.Josef Jon, předžáci : 1.Ella Kunčíková, ž. ml. 1.Eliška Peterková a 3. Vendulka Exnarová,

1. Jan Šubrt, st. žáci 1. Matěj Kunčík, 2. Michal Teichman

 

Cyklistický pohár mládeže 2017 : našim závodníkům se daří : máme 7 závodníků na vedoucích místech

V ml. žácích si nejlépe vede Marek Riegr a Eliška Peterková, ve starších Teichman Tomáš  a kadetka Petříková Míša vedou své kategorie , ostatní jsou 2.,  až. 3.

http://www.sckhk.cz/news/vysledky-7-zavodu-cyklistickeho-poharu-mladeze-2017/

 

 

Našim žákům se opět dařilo na silnici  na mistrovství Hradeckého, Pardubického, Libereckého kraje

20.5. proběhla časovka jednotlivců Kladrubech n.L. -  získali jsme 5 diplomů , z toho 3 mistrovské

Dle očekávání si nejlépe vedl Marek Riegr, nová posila Eliška Peterková ml.ž.   a Tomáš Teichman st.ž. , Michaela Petříková kadetka. 21.5. klasický silniční závod v Hlinsku, kde jsme byli stejně úspěšní a přibyl diplom Vendulky Exnarové a Martina Jindřiška//4 mistrovské //. Žáci měli nové dresy, tak se jim dařilo

Díky tomu si naši závodníci upevnili pozice v poháru mládeže KHK: 1. M. Riegr, 2. J. Šubrt ml. ž., 1. E.

Peterková, 2. V. Exnarová ml. ž., 1. T. Teichman st.ž. a 2. M. Petříková kadetka.

Zde jsou výsledky : http://files.sckhk.webnode.cz/200001404-806ed8089a/CP%202017-6.xlsx

http://files.sckhk.webnode.cz/200001405-d1ac4d1d76/mpkkhk-silnice-2017.pdf

http://files.sckhk.webnode.cz/200001403-217392368d/MK%20%C4%8Dasovka%20v%C3%BDsledky.pdf

 

Marek Riegr: výborně zabojoval v 1. ČP v silniční cyklistice na Zbraslavi a skončil celkově 4. se stejným časem jako vítěz a první ve svém ročníku 2007, poradil si s kluky o 2 roky staršími.

Našim mladým cyklistům se dařilo na Mistrovství v jízdě do vrchu  KH a PA kraje : 

Závody proběhly na trati Vrchlabí / Tesla / - Benecko, žáci končili na Křižovkách a starší pak na Benecku / hotel Žalý / v pondělí 8.5..

Celkově naši cyklisti přivezli 8 diplomů a z toho 3 mistrovské: Vendulka Exnarová ml.ž., Marek Riegr ml. ž. / 12,16- nejlépe za všech žáků /, Tomáš Teichman st.ž. a Michaela Petříková ta byla 2. ale jela už k hotelu Žalý za 29,25.Pepa Vejnar byl druhý za 25,55/ veteráni Velká gratulace všem závodníkům.

A zde jsou výsledky :

http://www.lokotrutnov.cz/oddily/cyklistika/zavody-vysledky

 

 

foto : závody do vrchu

http://hartanet.rajce.idnes.cz/Vrcharska_liga_2017/

 

 

Naši žáci úspěšně bojovali v cyklistickém poháru mládeže Královehradeckého kraje 2016:

V kat. ml. žáci si nejlépe vedl : Marek Riegr, skončil celkově druhý a hned za ním Honza Šubrt

V ml. žákyních suverénně vyhrála Vendulka Exnarová , v kadetkách skončila celkově 3. Michaela Petříková / fota z vyhlášení jsou v naší fotogalerii /

 http://www.sckhk.cz/news/bodovani-po-15-zavode/

Krkonošský pohár 2016

 Celkově z našich nejlépe dopadli :

Mlíčńáci : 2. Josef Jon,  10. Marek Průša

Předžákyně : 2. Sára Červinková , 3. Vendulka Exnarová

Žákyně I : 4. Aneta Fránová, žáci I : 2. Jan Šubrt, 3. Marek Riegr, 4. Tonda Hron, 5. Jakub Skalda, 6. Martin Jindříšek / pozn. Marek Riegr závodil o kategorii výš /, st. žákyně : 1. Míša Petříková

 

 Kompletní výsledky Krk. poháru 2016 :

http://www.ddmvrchlabi.cz/vysledky-sportovnich-soutezi-propozice

 

 

Zde jsou kopletní výsledky po 5-ti závodech Krkonošského poháru MTB :

 http://vrchlapak.ddmvrchlabi.cz/index.php?page=novinky.php&id=82

a zde jsou fotky z posledního závodu ve Vejsplaších : http://hartanet.rajce.idnes.cz/Krkonossky_pohar_2015/ 

http://fotojn.rajce.net/Zavod_na_horskych_kolech_-_Vrchlabi_17.9.2015

Závody v blízkém okolí :

 

 www.elevenbikemarathonprichovice.webnode.cz

Kup Kolo – Podkrkonošský Maraton : Lázně Bělohrad : 1.8.

 www.podkrkonosskymaraton.cz

Be-Maniax Novopacký ½ Maraton : Nová Paka : 19.9.

www.velocipedklub.cz/bcc.html

Jak se daří našim závodníkům v sezóně 2015 :

 Našim závodníků se daří : Tomáš zabodoval na Malevilu / sice na kratší trati / 65 km, ale určitě vyživné , převýšení 2041 m a účast závodníků z Německa a Polska, bahno a déšť,  mluví za vše , byl celk. 10. a 3. ve své kategorii /muži do 30/.

Následovali závody v Lomnici - Krkonošák 2015 a opět byla bedna zase byl Tomáš 3. a Pepa Vejnar 2. v kat. veteránů  na trati 45 km , která nebyla žádnou procházkou, převýšení 1286 m a časy cca o 10 min. delší než KPŽ Špindl. Zdeněk a Cyril dojeli trať 23 km na pěkném 18. a 21. místě

Dobře jsme si vedli i Lázních Bělohrad : na trati 50 km si Tomáš dojel pro 3. místo /v kat. M30 / a Pepa byl 4. v kat. veteránů.

Krkonošský pohár po 5-ti závodech a naši závodníci :

Poslední závody byly v Rokytnici 9.9. / závody do vrchu / a jak si vedou naši závodníci po 5-ti závodech :

Od nejmladlších až po veterány držíme skoro všechna první místa : 1. Ela KUnčíková, 1. Marek Riegr, 1. Šromová šárka, 1. Jan Šubrt, 1. Matěj Kunčík, v mužích vede Daniel Máka, druhý je T. Brebera a ve veteránech vede suveréně Pepa Vejnar

Další a  poslední závody ze seriálu budou ve čtvrtek 17.9. ve Vejsplaších, tak se budeme těšit , zde proběhne i záverečné vyhodnocení, pro závodníky jsou připraveny hodnotné ceny.

Jak si vedeou naši závodníci po 4 závodech Krkonošského poháru 2015 : velmi dobře, dle kategorií od nejmaldších :

1. E. Kunčívá, 1. M.Riegr, 1.S. Šromová, 1. J. Šubrt, 1. Matěj Kunčík, 1. M. Pavlíček a v nejpočetnější kategorii mužů je T. Brebera 2. za skoro profikem Danielem Mákou, v kategorii veteránů suveréně vede Pepa Vejnar před Frantou Zuzánkem . 

 

4. závody Krkonošského poháru : naši závodníci se opět neztratili : v závodě na 2 km opět zazářil Marek Riegr, v závodě na 8 km si nejlépe vedla Eliška Petrková, dále Jan Šubrt, Pavel Pták, v závodě mužů  na 35 km s převýšením 1200m se neztratil T. Brebera /skončil 4. za vrchlabskými borci jako je Jan Fišnar, Marek Muller, Jan Martin /,  Pepa Vejnar skončil 2. v kat. veteránů. Další výsledky ze závodu najdete na adrese :  http://vrchlapak.ddmvrchlabi.cz/zavody/15-08-22_mtb_zavod_vysledky.html  a fotky ze závodu : http://hartanet.rajce.idnes.cz/Krkonossky_pohar_Vrchlabi_2015/#DSC_2413.jpg

 

2.  závody Krkonošského poharu jsou za námi

a naši závodníci se neztratili : své kategorie vyhráli : Ela Kunčíková, Marek Riegr, Matěj Kunčík, Matěj Mikšík, veterány vyhrál Pepa Vejnar a Tomáš Brebera byl 2. v kat. muži za 1. Danielem Mákou. Pár fotografií ze závodu je v galerii a zbytek na  http://hartanet.rajce.idnes.cz/Krkonossky_pohar_v_cyklistice_2015 http://fotojn.rajce.net/Krkonossky_pohar_v_cyklistice_-_Vrchlabi_3.6.2015

 

 

 

                                

 

http://eshop.xyx.cz/

 http://www.fotokocian.eu/

http://www.ktfoto.com/kalendar/

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

všichni jsme dojeli Novopacký maraton 2011vrchlapák 2011 IIIvrchlapák 2011 IIphoto10.jpgphoto11.jpgphoto1.jpgKrkonošský maraton 2008, H. CharvátováKrkonošský maraton 2008, R. CharvátKrkonošský maraton 08, 1. Lucka CharvátováHavex Maraton 2008Havex 009.jpgHavex 010.jpgHavex Adam WaněkHavex Lukáš Kubátzávody mtb jilemnice 09 004.jpgzávody mtb jilemnice 09 015.jpgzávody mtb jilemnice 09 017.jpgzávody mtb jilemnice 09 021.jpgLomnice 09 A. Valnoha, M. Mázl, Z. BreberaLukáš Kubát Lomnice o9Míra Kubát Lomnice 09Míra Mázl Lomnice 09Adámek ValnohaAdam WaněkHonza Kárvi Krkonošský maraton 092. misto 90 km Pepa VejnarKrk maraton 09VL 2010 Hrádeček 13[1].jpgVL 2010 Hrádeček 14[1].jpgVL Hofmanky 2010 30[1].jpgVL Hofmanky 2010 44[2].jpgVrchařská liga 2010 Odolov 22[1].JPGPepa Vejnar Polsko 2010Pepa Vejnar vyhrál v Polsku start Vrchlapák DDM a Sp Mtb září 2010PepaMíša Hákovávrchlapák 201120120623121538.jpg20120623154141.jpg20120630121017.jpg20120630161031.jpg20120630161117.jpgMarek V.  L. Bělohrad 2012Zdeněk B. L. Bělohrad 2012Mirka V. L. Bělohrad 2012Tomáš B.  L. Bělohrad 2012Tomáš  L. Bělohrad 2012Cyril L. BělohradJIčínská 50 Tomáš horník v cíli.jpgTomáš Lomnice 2013.jpgjičínská 50 2013 Tomáš.jpgKrk 70 Tom, Petr a Petra .jpgPetr a Petra v cíli KRK 2013.jpgMirek KoloPro .jpgKrk Pravda 2013.JPGKrk Pravda Tomáš 3.JPGABB cup 2014.JPGJičínská 50 TOm 3. místo.jpgIMG_4031 cyril.jpgmirek 2014 ješted tour.jpgTom - Drásal KPŽ 115 km 2014 Salzkammergut Trophy – 2014 Salzkammergut Trophy – Rakousko  přihlášeno je 500 Čechů Salzkammergut Trophy Salzkammergut TrophyRakousko 2014taky Rakousko Mirek Ješted 2014.jpgTom Lomnice 2014 2.jpgjarní turisti Zdeněk a Cyril táta Míra Vrchlabí 2014 10..jpgTomáš K . a jede se 2014.jpgLucka 1. Vrchl-Špindl 2014.jpgLucka 2014.jpgMessi Lomnice 2014.jpg150-150 Dráslal 2014.jpgtaky Lomnice 2014.jpgMirek Jestřebí 2014.jpgMichal Vrchl. 2014.jpgMichal Vrch-šp 2014.jpgDrásal 2  2014.jpgDrásal 2014.jpgJenda KPŽ Karlštejn 3. v kat.  2014.jpgTomáš Příchovice 2. v kat 2014Mirek Šumava 2014.jpgKrk poh 2015 Vrchlabí start 1Krk poh 2015 Vrchlabí start 2Krk poh 2015 Vrchlabí Tomáš a Roman Krk poh 2015 Vrchlabí Pepa a Tom Krk poh 2015 Vrchlabí Lucka Messi ABBMTBCup2015 Tom ABBMTBCup2015 Tomáš Malevil 2015taky Malevil ještě Malevil Lázně Bělohrad Tom ILázně Bělohrad Tom IILomnice Zdeněk a Cyril Marečekpo dojezdu Medvědín Medvědín polslední poky pře startem Vejsplachy nebylo to lehkéhemžení na startu Marek Riegrst,ž, Matěj Kunčík Tomášveteráni Pepa Vejnar Krkonošský pohár 2016 finále je to fuška konečně v cílivelká voda IMG_4426.jpgIMG_4502.jpgVendulka - Strážné tak jaký to bylo ??? fakt super Marek ze Strážného zase vyhrál to je pěkný bagr IMG_4762.jpgIMG_4863.jpgvítězné bublinky jen si vybrat Krk poh 2016 !!!cykl pohár mládeže KHC 2016cykl pohár mládeže KHC 2016 acykl pohár mládeže KHC 2016 bcykl pohár mládeže KHC 2016 ccykl pohár mládeže KHC 2016 dnaše úspěšné družstvo závody do vrchu Vrchlabí - Benecko Vendulka Marek Riegr vítěz a mistr KHK DSC_1353.jpgDSC_1338.jpgPepa 2. u hotelu Žalý nové dresy družstvo 2017IMG_20170519_130606.jpgIMG_20170519_131518.jpgIMG_20170519_131736.jpgIMG_20170520_152246.jpgIMG_20170520_153327.jpgSt. žáci Krk pohár medvědín Honza Šubrt Medvědín Vendulka Exnarová Medvědín Eliška Peterková Eliška a Vendulka Jenda Šubrt Podhůra Podhůra Podhůra Eliška Nova Cup Eliška Eliška Tábor 8.7. 2017IMG_2762.jpgIMG_2761.jpgP1130172.JPGP1130175.JPGP1130176.JPGP1130182.JPGP1130183.JPGP1130185.JPGDSC_0849.jpgDSC_0863.jpgEliška Stř. pohárVendulka a Eliška Krkonošský pohár Vejsplachy Vendulka Stř. pohár Eliška Stř. pohár Hradecký pohár Eliška Petrková DSC_0842.jpg
PřílohaVelikost
Krkonošský maraton 2009 výsledky119.25 KB