ODDÍLY

SPARTAK MTB Vrchlabí

Až se léto  zeptá, co jsi dělal v zimě.

Kontakty

Zdeněk Brebera
předseda

  • tel.: 731 527842
  • zbrebera@seznam.cz

 

 Informace o oddílu

Oddíl horské cyklistiky má 33 členů , z toho je 20 členů v mládežnických kategoriích. Žáci se pravidelně zúčastňují závodů horských kol v Krkonošského poháru a ti nejlepší z dospělých jezdí seriál závodů Kolo pro život a Cyklomaratontour.

Tréninkové hodiny

Žáci, junioři a dospělí trénují na horských kolech převážně individuálně. Potom v rámci svých dalších oddílů jako je orientační běh, sjezdové lyžování, lyžování běh apod.

Konečně máme trenéra , ve spolupráci s DDM se pravidelně žáci schází  pod vedením zkušeného cyklisty Karla Slavíka

Pohár Mládeže 2019 má vítěze

Slavnostním vyhlášením medailistů byl zakončen letošní Pohár mládeže SCKHK. Celoroční seriál 16 závodů zahrnoval silniční závody i závody horských kol, včetně mistrovských závodů. Pro nejlepší finalisty Poháru mládeže je také připraveno zimní soustředění v Krkonoších. V soutěží týmů zvítězili cyklisté Apache LOKO Trutnov před MTB Spartakem Vrchlabí a Redpoint Eleven teamem.

 : po 16-ti závodech/ nejen na horských kolech, závody do vrchu, silnice / si naši cyklisti přivezou 5 medailí

ml. žáci : 3. Joska Jon , st. žákyně : 1. Eliška Peterková / získala 528 bodů /, 3. Vendy Exnarová/343 bodů /
kadeti : 1. Kuba Skalický , junioři 3. Vojta Hanč

všem patří velká gratulace

 

 

Krkonošský pohár 2021

Jilemnice 30.5.    start 9.30

Špindlerův Mlýn 3.6.

Vrchlabí 20.6. start 9,30 od nejmladších / Vejsplachy / !!!!!!!!

Podrobnosti na :

https://casomira.ifire.cz/race

 


Krkonošský pohár 2020

Kubovi Skaldovi se daří na závodech 1. Nova cup byl 3. a 2. závody v Lomnici nad Popelko 4. místo mezi  kadety.

Seriál závodů „Krkonošského poháru“ 2020.  Jako první se jel ve Špindlerově Mlýně na Medvědíně dne 4. 6. 2020, dále Jilemnice 21. 6. a finále ve Vrchlabí - Vejsplachy 26. 6. 2020.

Ke startu pod Medvědín se sjelo 132 závodníků z blízkého a vzdálenějšího okolí. Nejvíc ze Špindlu, Vrchlabí, Jilemnice, Nové Paky.  Z malých Vrchlabáků musím pochválit Sedlickou Ester a Davida, Holubce Kryštofa /1./, Josku Jona /zlato/, Sebastiána Jona, Lukáše Kulhánka /2./, Elišku Peterkovou /3./, Jakuba Skalického /3./

 

Druhý závod Krkonošského poháru – Jilemnice 21.6. . Ke startu na Hraběnce přijelo 235 závodníků. Z Jilemnice. Vrchlabí, Špindlu, Nové Paky a dalších měst. V nabité konkurenci se naši závodníci neztratili. Eliška Peterková by al první mezi kadetkami, Kuba Skalda 2., Lukáš Kulhánek 2. / st. ž. /, Joska Jon 1./ ml.ž./ a Sebastián Jon 4./ ml.ž./.a Holubec Kryšof vyhrál chlapce 2012-2013. Další závod bude doma – Vejsplachy 26.6. od 15,00.// druhý závod Poháru mládeže 2020 //

 

Krkonošský pohár 2020 skončil. Na posledních závodech ve Vrchlabí – Vejsplachy se sešlo 120 mladých závodníků, ze Špindlu, Jilemnice, Nové Paky, Trutnova. Z našich malých závodník vybojoval zlato Holubec Kryštof / celkově také první /, 3. skončila Magdelena Kunčíková / celkově druhá, druhé místo vybojoval Sebastian Jon / celkově 3./, Kulhánek Lukaš skončil celkově 2. mezi st. žáky, mezi kadety skončil 2. Jakub Skalda / celkově taky 2./ a mezi kadetkami skončila 2. Eliška Peterková a celkově v poháru byla první. Všem medailistům gratulujeme.

 

Naši mladí závodníci si zatím vedou velmi dobře v poháru

mládeže Hradeckého kraje po 14-ti závodech: Sebastián Jon je zatím 7. mezi ml.žáky,

Jakub Skalický je 2. mezi kadety a Eliška Peterková 1. kad.-juniorky

 ......................

 

  https://casomira.ifire.cz/race

Fotky z posledních závodů : Vejsplachy 26.6. :https://hartanet.rajce.idnes.cz/Krkonossky_pohar_v_cyklistice_2020/

a výsledky ze soboty : 

https://casomira.ifire.cz/storage/results/90-wlntxv14qq.pdf

Pohár mládeže 2020

https://www.lokotrutnov.cz/cyklistika-aktuality

 

Podkrkonošský maraton v Lázních Bělohrad 2019, výborně si vedla naše st.ž. Eliška Peterková : mezi ženami skončila na pěkném 11. místě a mezi juniorkami byla dokonce 2., posíláme velkou gratulaci.

 

fotojn.rajce.net/Finale_Krkonosskeho_poharu_v_cyklistice_-_Vrchlabi_27.9.2018

Přehledné celkové výsledky Krkonošského poháru :

https://casomira.ifire.cz/storage/results/35-4kz80efg1z.pdf

 

 

 

 

 

Naši cyklisti si polepšili v poháru mládeže Královehradeckého kraje: M. Rieg je 2., V.Exnarová 1., st.ž. J. Skalický 1., K. Nováková 1. a E. Peterková 2., kadeti : T. Teichman 1. a Vojta Hanč 2. velká gratulace.

https://www.sckhk.cz/

 

V Hodkovicích nad Mohelkou, na trase loňského mládežnického mistrovství republiky, se v neděli konal předposlední závod Českého poháru na silnici mládeže a žen KALAS CUP 2018. Závod se jel zároveň jako mistrovství hned několika krajů i Královehradeckého. Naši mladí cyklisti si vedli velmi dobře. Mistrem KHK se se stal Marek Riegr a Karla Nováková / oba jsou zároveň mistry KHK i v MTB /. Více mistrem se stala Vendulka Exnarová a kadet Vojta Hanč.

 

 

Zde najdete poslední výsledky Poháru mládeže po 12 závodech.

https://www.sckhk.cz/

 

Našim závodníkům se dařilo na Podkrkonošským maratonu 11.8. v Lázních Bělohrad :

Eliška Peterková vyhrála nejstarší kategorii děvčat. T. Brebera na trati 50 km skončil celkově 21. z 450 závodníků a 8. ve své kategorii / M40/, trať 50 km si také vyzkoušel Marek Riegr / r. 2007 / skončil 199. , ale dojel a porazil cca 250 dospělých.